אתה כאן לשכת ראש העיר
sideBarדבר ראש העיר PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
mayor_profile


גולשים יקרים,

ברוכים הבאים לאתר הרשמי של העיר טבריה.
טבריה השוכנת לחופו המערבי של אגם הכנרת התברכה באקלים נוח, חמימות אנושית ועולם תרבותי עשיר ובה מתגוררים כ-45,000 תושבים.

עיריית טבריה הקימה אתר זה כאפיק נוסף להידוק הקשר בין הציבור לרשות המקומית ומוסדותיה- באמצעותו תוכלו ללמוד יותר אודות העיר ושירותי העירייה וכן להציע כל יוזמה ורעיון שיתרמו לשיפור איכות חיי הקהילה וציבור המבקרים בעיר.

טבריה, בירת הגליל, נמצאת בשנים האחרונות בהתחדשות מתמדת בכל תחומי העשייה. לצד פריחה בענף התיירות המקומי ושיפור ניכר בהישגי מערכת החינוך, חלה מהפכה בתשתיות העיר והאצה בייזום ופיתוח פרויקטים תיירותיים שעם סיומם ישתנו פניה של טבריה ללא היכר.


בשנת 2018, נחגוג כולנו בגאון 2000 שנים להיווסדה של העיר טבריה. עיר היסטורית החובקת בתוכה סיפורים של גבורה, מורשת, רומנטיקה, חוויות תרבותיות עשירות ועוד.

כדי להגיע ערוכים ומוכנים לקלוט את מיליוני המבקרים שיבקרו בטבריה בחגיגות ה-2000 שלה, אנו פועלים בקדחתנות על מנת לחדש את פניה של העיר באמצעות פרויקטים רבים ומגוונים, תוך שימת דגש על אזורי התיור.

לא בכדי, לאחר שלושה עשורים של קיפאון בתחום התיירות, בין השנים 2010-2012, רשמה התיירות בעיר הכנרת שלושה שיאים של לינות בבתי המלון, שלוש שנים ברציפות. זוהי תוצאה ישירה של השקעה מאסיבית בפיתוחה של התיירות ובמימוש הפוטנציאל הגלום בעירנו.

אנו נמשיך ונפתח את העיר ונחזק את מעמדה כעיר תיירות מובילה בישראל וכעיר בה ירצה כל אחד לקבוע את עתידו. עיר עם איכות חיים, מערכת חינוך מהאיכותיות בישראל ועיר היודעת להעניק במה אמיתית לדור העתיד הצומח בקרבה.

 

                                                                               יוסי בן דוד
                                                                        ראש עיריית טבריה

 

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים