אתה כאן
sideBarהאזינו לשידור החי ברדיו קול טבריה PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

logo_kol_tverya


הרדיו החינוכי עירוני משדר מידי יום בין השעות 14:00 ל- 17:00 בתדר 106FM


on_air_1

לחצו כאן והאזינו עכשיו...


רדיו קול טבריה הינו רדיו חינוכי-עירוני של קול ישראל המשדר בתדר 106FM לעיר טבריה ולישובי הסביבה.

מי שמפעילים את האולפן ומגישים את התוכניות בשידור חי, הם בני נוער תושבי העיר שלומדים במוסדות החינוך השונים: אורט במעלה, אולפנית לבנות, ישיבה תיכונית ועמל נופרים. התלמידים המוכשרים עוברים קורס שדרים מקצועי בן מספר חודשים, במהלכו הם נחשפים אל רזי הרדיו וסודות השידור בו. בין היתר, הם "עולים לאוויר" עם תוכניות מקוריות פרי יצירתם ומחשבתם הבלעדית, תוכניות אותן הם מגישים באופן עצמאי לחלוטין ותחת פיקוח והשגחה של מנהלי התחנה.

בקול-טבריה מגוון רחב של תוכניות הנוגעות בין היתר באקטואליה ארצית, בתרבות, בידור וכמובן סיפורים ואירועים מן העיר טבריה - פעילות זו מייחדת את הרדיו ומחזקת את זיקת התושבים אליו.

ממש בימים אלו, החלו תושבים בוגרים מטבריה להשתלב בלוח שידורי התחנה כחלק מהחזון להרחיב את טווח גילאי המאזינים וכמובן כדי לאפשר למי שחלם "לעשות רדיו", להפוך זאת למציאות. בעתיד הקרוב רדיו "קול טבריה" יקלוט לשירותיו תושבים נוספים שיהיו מעוניינים לשדר ולהגשים את עצמם. על כך תבוא הודעה מסודרת בהמשך.

מי אחראי? 
קול ישראל הוא הגוף שנותן חסות לפרוייקט הזה, בפועל, תוכנית קר"ב למעורבות בחינוך בשילוב עיריית טבריה ובית הספר הרב תחומי "נופרים בגליל" דואגים לשוטף.

מי מנהל? 
שלומי ברטלר, איש תקשורת עתיר ניסיון ושדר רדיו "קול רגע" בעשור האחרון, אחראי על פיתוח, קידום והכשרת הצוות. מיטל לוגסי, בעלת ידע וניסיון רב בעבודה עם בני נוער, אחראית על התפעול השוטף, תכנים ושידורים.

כיצד יוצרים קשר? 
באמצאות האי-מייל:  כתובת דואר אלקטרוני זאת מוגנת מפני spambots. יש להפעיל JavaScript על מנת לראות את הכתובת  , או בפייסבוק: חפשו "קול טבריה" בעברית.

שעות פעילות: ימים א' עד ה', בין 14:00 ל- 17:00, לאחר מכן ממשיכים השידורים עם רדיו "קול הכנרת".
 

אז תפתחו את הרדיו, כוונו 106FM, כי "קול-טבריה" זה מה שרציתם לשמוע...ושתהיה האזנה נעימה...

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים