אתה כאן
sideBarהעיר טבריה הציגה ביתן שיווקי בתערוכת התיירות הבינלאומית - IMTM PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

imtm1

העיר טבריה הציגה ביתן שיווקי מושקע ויפה , במסגרת תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית 2019 IMTM - International Mediterranean Tourism Market, שנערכה השבוע בפעם ה-25 בגני התערוכה בתל אביב ב-11 וב-12 בפברואר 2019. לאחר שבשנה שעברה הגיעו כ-20 אלף מבקרים לתערוכה, IMTM מתקיימת גם השנה בגני התערוכה, בשטח כולל של כ-6,000 מ"ר ובהשתתפותן של 40 מדינות מחו״ל.

תערוכת התיירות הבינלאומית השנתית, היא האירוע השנתי הוותיק והמרכזי של תעשיית התיירות בישראל והיא נערכת בחסות משרד התיירות, התאחדות המלונות בישראל ואל-על ובשיתוף התאחדות סוכני נסיעות ותיירות בישראל, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל ומנהלת עיר עולם ותיירות, עיריית תל אביב יפו. התערוכה מיועדת לכל העוסקים בענפי התיירות השונים – תיירות פנים, תיירות נכנסת וכן מדינות וגורמי תיירות מחו"ל. משתתפים בה דרך קבע מגוון רחב של מציגים ישראלים: עמותות תיירות מכל רחבי הארץ, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים ואטרקציות מסוגים שונים. התערוכה היא אירוע בינלאומי המשלב ומפגיש בין התייר הישראלי, עמיתיו ולקוחותיו מחו"ל והקהל הרחב, והיא מהווה הלכה למעשה נקודת המפגש השנתית העיקרית של ענף התיירות הישראלי.

בביתן של טבריה מוצגים בין היתר חומרי הסברה, פרסום ושיווק, לרבות סרטי תדמית וברושורים בתחום התיירות, המזמינים את סוכני השיווק התיירותיים מהארץ ומחו"ל להגיע לטבריה ולנפוש בה. ראש העיר הכי מתוקשר בארץ רון קובי, הגיע לבקר בתערוכה, סייר בצוותא עם שר התיירות יריב לוין ופקד כמובן את הביתן של טבריה. כמו כן קיים ראש העיר במקום סדרה של פגישות עבודה בתחום התיירות. למען האמת ראש העיר לא יכל להשלים מספר צעדים מבלי שמישהו יבקש סלפי או יתייצב אל מול המצלמה ויפליג בשבחו של השינוי המבורך שעוברת העיר טבריה תחת הנהגתו של קובי מאז החל את כהונתו. השידור החי שביצע ראש העיר במהלך ביקורו בתערוכה שזכה כרגיל לאלפי צפיות, היה למעשה פרק מאלף ביחסי ציבור ושיווק שתרמו רבות לשינוי בתדמית החיובית של העיר טבריה השוררת במהלך החודשים האחרונים.

על הכנת הביתן ועל עבודת השיווק וההסברה עמלו מנכ״לית התאחדות המלונות לימור פורטל, לאונורה בן דוד וצוות עובדי ההתאחדות.

בתמונה לעיל: ראש העיר רון קובי  מעורר עניין רב במהלך תערוכת התיירות הבינלאומית.

imtm2

בתמונה: ראש העיר רון קובי יחד עם שר התיירות יריב לוין

imtm3

בתמונה: ראש העיר רון קובי יחד עם ראש העיר אילת מאיר יצחק הלוי

imtm

בתמונה: הצוות המניע אחרי הביתן של טבריה בתערוכה, לימור פורטל מנכ"לית התאחדות המלונות בעיר ולאונורה בן דוד עובדת ההתאחדות.

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים