אתה כאן
sideBar"שיר של אליפות" – שיר כהן תלמידת י"ב בביה"ס אורט במעלה, זכתה בתחרות גביע העולם בקיקבוקס שנערכה בבודפשט PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

shir_3

שיר גברה בקרב הגמר על יריבה מסרביה בתוצאה חלקה של 3-0* בספטמבר תשתתף שיר בתחרות סבב עולמי נוסף בצ'כיה * המאמן האישי של שיר יורם בן שמעון: "שיר היא ספורטאית מהשורה הראשונה ומוכוונת מטרה, נמשיך לכוון גבוה גם בפן התחרותי המקצועני ".

השבוע ערך ראש העיר בלשכתו קבלת פנים רשמית לשיר כהן מטבריה אלופת העולם הטריה בקיקבוקס במשקל קל עד 48 ק"ג. שיר תלמידת כיתה י"ב בבית הספר אורט במעלה, זכתה השבוע במקום הראשון בקטגוריה שלה בתחרות גביע העולם שנערכה בבודפשט הונגריה. שיר שגברה על יריבה מפולין בשלב חצי הגמר, הצליחה לנצח בגמר יריבה חזקה מסרביה בתוצאה 3:0 בהחלטת שופטים. במפגש שנערך בלשכת ראש העיר שבו הציגה שיר את הגביע והמדליות בהם זכתה, השתתפו גם מאמנה האישי יורם בן שמעון, מנהלת חטיבת הביניים אורט במעלה ענת תורג'מן, צוותי המורות בבית הספר שליוו את שיר, הקבלן איציק אבו מחברת טל אד שנתן חסות ותמיכה כספית לקיום התחרות, מנכ"ל העירייה עופר אזרד ומשה לוי יו"ר ועד ההורים בבית הספר . שיר שהחלה להתאמן רק לפני כשנתיים וחצי במועדון הלחימה במתנ"ס פירסט, תיארה במהלך הפגישה את הדרך שעברה עד כה בתחום הקיקבוקס: "התחום סקרן אותי והחלטתי להתנסות בענף במינונים נמוכים, לאט לאט פשוט התאהבתי בזה, וכיום אני מתאמנת כמעט כל יום. אני רוצה להודות גם להנהלת בית הספר אורט ולצוות ההוראה שמתחשבים בי ומקלים עלי בהתמודדות הקשה להישגיות בתחום. אני מקווה שענף הקיקבוקס יוכר באופן רשמי כענף תחרותי באולמפיאדה הבאה ובעצה אחת עם המאמן המצויין והיקר שלי יורם בן שמעון אנו בהחלט מכוונים גם להתחרות בזירות המקצועניות הגדולות בעיקר בארה"ב. ראש העיר יוסי בן דוד, הודה לשיר ואמר: " אני גאה בך על ההישגים המרשימים, קשה להצטיין ועוד יותר קשה לשמור על זה לאורך זמן, אני מעריך מאוד את המחויבות שלך, את מייצגת בגאווה לא רק את העיר טבריה, אלא את כל מדינת ישראל. אנו נשתדל לסייע לך ככל שניתן, גם בכל הקשור לקבלת מלגה וגיוס ספונסרים כאלה ואחרים. בשם כל תושבי העיר אני רוצה להודות לך ולמאמן יורם בן שמעון ומאחל לך המשך הצלחה בקריירה הספורטיבית ועוד הישגים מרשימים".

בתמונה לעיל: שיר האלופה על הפודיום כאשר דגל ישראל מונף בגאווה במקום הראשון

shir_2

תמונה מס' 2 -  שיר יחד עם מאמנה האישי יורם בן שמעון

shir_1

תמונה מס' 3 -  שיר אלופת העולם מציגה את הגביע והמדליה.

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים