אתה כאן
sideBarמועצת עיריית טבריה קיימה ישיבה חגיגית לקראת ראש השנה PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

moaza

בתחילת הישיבה העלה ראש העיר על נס את פעלו של הרב הראשי לטבריה הרב דוד פרץ זצ"ל * במהלך הישיבה הוחלט לאתר דרכים ואפשרויות להקלה בנטל הארנונה לבעלי העסקים * המועצה אישרה את הנצחתם של הנשיאים שמעון פרס ויצחק נבון ז"ל, הרב עובדיה יוסף זצ"ל ותמר לוגסי ז"ל תושבת העיר 

ביום שלישי השבוע התקיימה ישיבת מועצה חגיגית מן המניין, באולם ישיבות המועצה לקראת ראש השנה. בפתח הישיבה  העלה ראש העיר את פעלו של הרב הראשי של טבריה שהלך בשבוע החולף לעולמו הרב דוד פרץ זצ"ל, וביקש להשתתף בצער המשפחה. גם חבר מועצת העיר שמוליק חרמש ביקש לשאת דברים לזכרו של הרב פרץ והקריא מן הכתב דברים שכתב בנושא. במהלך הישיבה נדונו הצעות לסדר היום של חברי האופוזיציה שנסובו על בחינת הקלות על בעלי עסקים בנטל שיעור הארנונה המושת עליהם וענייני חינוך.  מועצת העיר גם דנה על בקשות הנצחה שונות ואישרה אותם: המועצה אישרה את הנצחתו של יצחק נבון ז"ל הנשיא החמישי וקריאת שם רחוב על שמו בשכונה החדשה חורשת האקליפטוס, הנצחת הנשיא התשיעי שמעון פרס ז"ל וקריאת שם רחוב על שמו בשכונה החדשה מיכלאנג'לו כנרת(יער הנשיא),הנצחת הרב עובדיה יוסף זצ"ל וקריאת רחוב על שמו בשכונת נוף כנרת פוריה והנצחת תושבת העיר תמר לוגסי ז"ל שנפטרה כתוצאה ממחלת הסרטן בגן סמוך למקום מגוריה. ראש העיר יוסי בן דוד, סקר בפני חברי המועצה את פתיחת שנת הלימודית ואת ההיערכות הטובה של הרשות, כמו כן סקר את ההישגים הלימודיים במערכת החינוך ועדכן כי העירייה תיעזר בנושא החינוך בדו"ח מלווה בהמלצות אופרטיביות של צוות מקצועי בראשותו של נשיא מכללת אוהלו הפרופ' שמעון עמר. 

ראש העיר ביקש לאחל לכל עובדי עיריית טבריה, התאגידים העירוניים, סגניו, חברי המועצה ולכל תושבי טבריה ולבאים בשעריה חג שמח וגמר חתימה טובה.

בתמונה לעיל: ישיבת המועצה החגיגית לקראת ראש השנה שהתקיימה השבוע.

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים