אתה כאן
sideBarעיריית טבריה וחברת "המשקם" יגבירו את שיתוף הפעולה ביניהן PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

hameshakem

"המשקם", החברה הלאומית לקידום והעסקת עובדים עם מוגבלות, משתפת פעולה עם עיריית טבריה בהעסקה ובשילוב של עובדים עם מוגבלות בעיר * השבוע נערך אירוע הרמת כוסית לשנה החדשה במעמד ראש העיר ומנכ"ל חברת המשקם ובה סוכם כי תיבחן הרחבת שיתוף הפעולה בין הצדדים

שיתוף הפעולה בין חברת המשקם לבין עיריית טבריה בא לידי ביטוי בכמה תחומים. במפעל "המשקם" בטבריה עובדים 40 תושבי טבריה עם מוגבלות, המועסקים במסגרת יחסי עובד ומעביד וזוכים לתנאים סוציאליים מלאים. במפעל מבצעים עבודות שונות למגוון של חברות מובילות, בהן: שטראוס, Bfree וצדף. העבודה במפעל הינה חלק ממעטפת שיקומית, הכוללת ליווי צמוד של עובדת סוציאלית, ארוחת צהריים חמה מדי יום ופעילויות רווחה שונות, כגון הדרכות והכשרות, ימי כיף ונופש חברה. תחום נוסף הוא השמה של עובדים עם מוגבלות במחלקות השונות בעירייה, גם כן במסגרת שיתוף הפעולה עם חברת המשקם. השבוע נערך אירוע הרמת כוסית לשנה החדשה במעמד ראש העיר טבריה יוסי בן דוד, מנכ"ל חברת המשקם ערן זיני, עובדי החברה ואורחים. ראש העיר יוסי בן דוד אמר בדברי ברכתו: "אנו עובדים עם חברת המשקם כבר מספר שנים, אנו גאים לשתף פעולה עם החברה ועובדי המשקם המבצעים את עבודתם במסגרת מחלקות העירייה השונות הם עובדים מסורים וטובים. שיתוף הפעולה הזה טומן בחובו מספר הישגים לא מבוטלים ואנו בהחלט נמשיך ונגביר את היקף יחסי הגומלין בינינו. שתהיה לכולנו שנה טובה, מבורכת ומוצלחת. מנכ"ל חברת "המשקם", ערן זיני, בירך את עובדי מפעל טבריה ואמר כי " בחברת 'המשקם' אנחנו מאמינים שלכל אדם עם מוגבלות יש זכות, כמו לכל אדם אחר, למצות את תעצומותיו האישיות תוך שמירה על כבודו ופרנסתו. מעבר להעסקה ישירה של עובדים בחברה שלנו, אנחנו מקדמים שילוב של עובדים עם מוגבלות ומעודדים העסקה ישירה שלהם בחברות גדולות במשק וברשויות מקומיות מובילות. שיתוף הפעולה עם עיריית טבריה הוא חזק ואיתן ולכן בכוונתנו להרחיב את הפעילות המשותפת גם בפארק ההייטק החדש". 

"המשקם" היא החברה הלאומית לקידום, לתעסוקה ולהשמה של עובדים עם מוגבלות. החברה מציינת 60 שנים של הישגים עסקיים וחברתיים והיא פועלת להסיר את החסמים בשוק התעסוקה. החברה מעסיקה כ-3,000 עובדים בהעסקה ישירה, לרבות תנאים סוציאליים על פי חוק ושכר מלא. לחברת "המשקם" כ-30 מפעלים ברחבי הארץ, חטיבת שירותי גינון להקמת ותחזוק שטחי גינון ציבוריים, חטיבת השמה המקדמת פתרונות תעסוקה לאנשים עם מוגבלות ועוד. הפעילות של החברה פרוסה בכ-40 ישובים, מקריית שמונה ועד מצפה רמון.

בתמונה לעיל: מנכ"ל חברת המשקם ערן זיני יחד עם ראש העיר יוסי בן דוד במהלך הרמת הכוסית לשנה החדשה (באדיבות מאור ויינשטיין – המשקם/ דוברות והסברה עיריית טבריה)

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים