אתה כאן
sideBarחברת "וויני" משיקה בגאווה סאטרט אפ טברייני PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני

 wini

הרוב המוחלט של מייסדי החברה ועובדיה טבריינים * מוצר הדגל של המיזם הוא פלטפורמה המייצרת פרסום באמצעות משחקי תוכן* בקרוב יתבצע שיתוף פעולה בין המיזם למערכת החינוך בטבריה.

לפני למעלה מחצי שנה הגיעו אנשי החברה לפגישת היכרות בלשכתו של ראש העיר יוסי בן דוד והציגו בפני ראש העיר את המיזם. מדובר בחברה ששכבת המייסדים והעובדים שלה בנויה על טהרת בני העיר טבריה. בין המייסדים של החברה ניתן למנות את איציק ברבי אשר משמש גם כמנכ"ל החברה, אביהו עמר, יהודה כרייף ועומר מויאל. גם בקרב העובדים של החברה יש לעיר טבריה נציגות נכבדה שמונה את דן שמוליק, מיקי דאדו ורזיאל ברבי. המיזם נולד בטבריה ופועל במתכונת של סטארט אפ בכל הקשור לגיוס משקיעים וכדומה, החברה השיקה לפני כשבוע אפליקציה המקושרת לרשתות החברתיות שאותה ניתן להוריד בגוגל פליי ובאפסטור .

עולם הפרסום עומד בפני שינויים רבים: פלטפורמות וותיקות כגון טלוויזיה, עיתונות ורדיו נמצאות בירידה מתמדת ואילו פלטפורמת הדיגיטל נמצאת בעליה מתמדת, אך יחד עם זאת עולם הדיגיטל לא ממצה את הפוטנציאל שלו. במקום לייצר פרסום חדשני, לוקחים את הפרסומות שהיו בעיתונות או בטלוויזיה ומלבישים אותן כבאנרים וכמודעות בפלטפורמות הדיגיטליות. המנכ"ל איציק ברבי מתייחס לנושא: "זה היה קו המחשבה שגרם לנו לייצר את הסטארט אפ הזה, וויני היא בעצם הפלטפורמה היחידה שמייצרת פרסום באמצעות משחקי תוכן המגרים את הלקוח, הפלטפורמה הופכת למעשה את עולם התוכן של המותג למשחק וע"י כך אף מייצרת חוויה חיובית ללקוח. וויני היא פלטפורמה חדשה שלא היתה קיימת עד כה בעולם הפרסום וזאת בעקבות ניתוח שוק מאוד קפדני שערכנו. וויני היא פלטפורמה חיובית בעלת אינסנטיב המעודד מעורבות ומייצר יחס המרה גבוה, תוך שילוב של המדיה החברתית לחיזוק האפקט, כך שגם הלקוח מרוויח וגם המותג מרוויח". לסיום מסכם המנכ"ל ברבי: "יצרנו את וויני כי אנו מאמינים שאפשר גם אחרת, אנו מאמינים שפרסום לא חייב להיות משהו שדוחפים לצרכן בכוח, שפרסום יכול להיות חוויה שהלקוח יהנה ממנה וירצה לחזור אליה כל פעם מחדש, לכן בחרנו באופציית המשחק, והפרסום הדיגיטלי חייב להכיל בתוכו את האלמנט החשוב הזה. דרך המשחק ניתן להעביר גם מסרים חינוכיים ואנו מתחילים בקרוב שיתוף הפעולה עם מערכת החינוך בטבריה כאשר

נבצע פעילות עם שלושה בתי ספר בתחום הזהירות בדרכים. אנו גאים על היותנו טבריינים והכוונה שלנו לשכנע את בני הנוער לחשוב מעבר לתקרת הזכוכית, ושהמיזם שלנו ישמש

בעבורם כמודל להצלחה וכמקור השראה, וזה גם מה שהצגנו לראש העיר יוסי בן דוד במהלך הפגישה. ראש העיר יוסי בן דוד: "זו דוגמא מצוינת ליוזמה של חברה צעירים בני העיר טבריה לכך שהכל אפשרי, אני בהחלט מעודד שעוד יוזמות מבורכות כגון אלה תצאנה אל הפועל. אנו נקדם אל מול הגורמים הרלוונטיים את הקמתה של קריית המדע בטבריה עלית ע"מ שתשמש כבית לסטרטאפים נוספים ולחממות טכנולוגיות מבית ומחוץ".

בתמונה לעיל: מייסדי הסטארט-אפ הטברייני – וויני, מימין מנכ"ל החברה איציק ברבי.

 
מפה תיירותית small_line_02 מסלולי טיול small_line_02 נופשים בחופים