הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
Eng
Fra
סגור תפריט

פתיחת הרישום לגני הילדים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א

תאריך: 12/01/2020
​​​​גם השנה ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"א יוצאת לדרך והרישום יחל ביום שני,  א' בשבט, 27/1/2020, ויסתיים ביום ראשון, כ"א בשבט, 16/2/2020. 

בימים אלה נשלחה להורים בדואר איגרת עם כל ההנחיות. חשוב להירשם בתקופת הרישום וזאת על מנת שנוכל לסייע ולהיענות לבקשות השיבוץ בצורה המיטבית ולשביעות רצון ההורים. יש להדגיש כי הליך הרישום הינו בקשה ולא שיבוץ בפועל. 
עיריית טבריה מפעילה 97 כיתות גן ובכללן שלושה גנים ארוכים שפועלים מהשעה 7:30 ועד השעה 17:00, כולל ערבי חג, חגים וחופשת הקיץ שבה הגן פעיל עד לתאריך 15 באוגוסט. הרישום  לגנים אלה הוא באגף החינוך ולא באמצעות האינטרנט. 
 
לאור פניות רבות של ההורים, בימים אלה עיריית טבריה בשיתוף ועד ההורים העירוני נערכת לקראת מעבר למתכונת יום חינוך ארוך במסגרתה יופעלו גני מילת חמישה ימים בשבוע. זוהי בשורה חשובה להורים עובדים שתקל על ניהול שגרת יומם.

לנוחיותכם ניתן לבצע את הרישום לגנים ( למעט הרישום לגנים הארוכים) באמצעות אתר האינטרנט העירוני - באנר "רישום לחינוך" (דף הבית- בתחתית הדף) כמו כן ניתן לראות את האיגרת להורים בקישורים הבאים: איגרת רישום לגני ילדים  איגרת רישום לכיתות א'​