הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
Eng
Fra
סגור תפריט

הודעה בעניין חלוקה של תווי מזון לאזרחים המצויים במשבר כלכלי בתקופת הקורונה

לוגו עיריית טבריה
תאריך: 27/05/2021


תושבים יקרים, 
לפני מספר חודשים יזם משרד הפנים חלוקה של תווי מזון לאזרחים המצויים במשבר כלכלי בתקופת הקורונה. היוזמה המבורכת הוטלה על עמותת "פתחון לב" והרשות מרכזת את נתוני הזכאים באמצעות מחלקת הגבייה.
רבים כבר נכנסנו לרשימות באופן אוטומטי ואלו שלא נכנסנו אך זכאים כבר העבירו את בקשותיהם, זכאותם נבחנה- נשללה או אושרה, והועברה לעמותה.

אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לטפל בפניותכם בהקדם, אך העומס על מחלקת הגבייה הינו כבד ואנו מודעים לכך שרבים מכם טרם קיבלו מענה על בקשותיהם.
אנו מדגישים כי כל בקשה שתוגש עד ה-31.05.2021 לכתובת המייל: Tmazon@tiberias.muni.il תטופל ע"י מחלקת הגבייה. יש לציין כי הגשת בקשה אין משמעותה אישור זכאות וכל בקשה תיבחן והודעה עם ההחלטה תישלח אליכם בדואר.

התהליך אינו באחריות העירייה אך אנו רוצים לסייע לכם ועושים זאת באמצעות המוקד העירוני. תושבים שאושרה להם זכאות אך טרם קיבלו את התווים מוזמנים לפנות למוקד העירוני 106 ולהשאיר את פרטיהם. המוקד העירוני ינסה לסייע ככל יכולתו בהעברת הפרטים לעמותת פתחון לב ע"מ לזרז את החלוקה.

אנו מודעים למצוקה ואי הוודאות שהנכם חווים, אך מבקשים מציבור הפונים להיעזר בסבלנות, אנו עושים ונעשה כל שביכולתנו על מנת לתת לכם את הסיוע הטוב ביותר.​