הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
Eng
Fra
סגור תפריט

ביקור שרת התיירות אורית פרקש כהן ומנכ"ל משרדה אמיר הלוי בטבריה

יו"ר הוועדה הממונה עם השרה וצוות משרדה בביקור באתר העתיקות בפארק ברקו
תאריך: 11/01/2021

​​

ביום חמישי האחרון ביקרה שרת התיירות אורית פרקש כהן (כחול לבן) יחד עם מנכ"ל משרדה אמיר הלוי בטבריה ועם יו"ר הועדה הממונה טבריה בועז יוסף לקראת מתיחת פנים בטיילת אלון על סך חמישה מיליון שקלים ולטובת פיתוח וקידום פרוייקטים תיירותיים נוספים בעיר על סך 60 מיליון ש"ח המעוכבים זמן רב ועל כך שהוחלט לשחרר אותם לטובת ביצוע עבודות תשתיות בתיירות.

הביקור החל בסיור ביער שוויץ, המשיך בטבריה הקדומה ובמתחם האמפיתיאטרון, המשיך לחצר היהודים ומבנה המרינה והסתיים בפגישת עבודה בעירייה.
השרה פרקש כהן ציינה כי "טבריה היא אחד ממוקדי התיירות במדינת ישראל אבל לצערי סובלת מתת פיתוח בתשתיות שלה ובכלל היא פנינת תיירות והסטוריה נדירה מפוספסת. היום הגעתי לסיור נוסף באתרים עתיקים ומיוחדים שלא הרבה מכירים בסביבת טבריה העתיקה וגם ביער שווייץ היפה. אני פועלת כבר מספר שבועות לשחרר לא מעט פרוייקטי פיתוח חשובים לעיר הזו  שהתעכבו לצערי במשך שנים וקידומם את מול ראש הועדה הממונה החדש והנמרץ בועז יוסף. כמו כן, בהתאם לתכנית התשתיות למתווה צפוני שמתגבשת בימים אלו, הזמנתי אותו להשתתף בשולחן העגול לבניית התכנית ושטבריה תיקח בו חלק בצורה מיטבית"

בועז יוסף יו"ר הועדה הממונה הודה לשרת התיירות ולמנכ"ל המשרד וציין כי "זה ביקורה השני של השרה כאן ואני נמצא בקשר רצוף מול מנכ"ל המשרד אמיר הלוי וכבר בקרוב תחל מתיחת הפנים בטיילת אלון על מנת להיערך לקראת חידוש תיירות הפנים ובעתיד גם של תיירות החוץ. אנו מקדמים יחד פרויקטים נוספים על מנת להפוך את טבריה לעיר תיירות מובילה."


השרה ויו"ר הוועדה הממונה בסיור בטיילת אלון

צילום: דוברות לשכת שרת התיירות.