הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
 
Eng
Fra
סגור תפריט

ביום רביע התכנסה מליאת מועצת העיר לישיבה החודשית ולהרמת כוסית לכבוד השנה החדשה

מתוך ישיבת המליאה
תאריך: 13/09/2020

​את הישיבה פתח מר מוני מעתוק, יו"ר הועדה הממונה, בדברי ברכה לשנה החדשה והכרת תודה לחברי המליאה על פועלם למען העיר ותושביה. כמו כן, סקר את אירועי השבוע האחרון בה עברה העיר טבריה מעיר אדומה לכתומה עם שכונה תחת אזור מוגבל לילי. 
במהלך הישיבה התקבלו ההחלטות הבאות:
- אישור מינויו של עו"ד ליעוז קדוש לתפקיד מבקר וממונה על תלונות הציבור בעירייה.
- הצגת הדו"ח הרבעוני של עיריית טבריה של הרבעון השני של שנת 2020.
- אישור עדכון חוק העזר להריסת מבנים מסוכנים המסדיר את סמכותה של הרשות להורות לבעל נכס לתחזק או לבצע תיקונים לליקויים הנדסיים במבנה ומעניק לראש העיר ולמהנדס העיר סמכויות וכלים לטפל במבנים מוזנחים, נטושים או מוזנחים. 
- אישור עדכון חוק עזר אגרת תעודת אישור והסדרת מתן תעודות אישור הניתנים על ידי העירייה ובהם אישור תושב, העתק צו ארנונה ועוד. 
- אישור עדכון חוק עזר העמדת רכב וחנייתו. 
- דיון לבקשת בית המשפט בנושא מכירת חנות שברשות העירייה בגן העיר.
- החלפת מורשי חתימה בגני הילדים.
- התנעת תהליך הכנסת החברה למתנ"סים לניהול המתנ"ס העירוני החל משנת 2021. תהליך שמטרתו חיזוק הקהילות בטבריה ותכלול כלל היחידות הרלוונטיות לנושא תחת קורת גג אחת.
- אישור הפחתת תשלום על אגרת כיסאות ושולחנות לבעלי עסקים על חודשים מרץ-מאי 2020 כאשר אלו היו סגורים בשל משבר הקורונה. כפוף לאישור שר הפנים. 
- אישורי תב"רים
- אישור פרוטוקול ועדת השמות כחלק מהליך להסדרת השילוט העירוני ושמות רחובות. 
בסיום הישיבה ביקש יו"ר הועדה את שיתוף הפעולה של התושבים להקטנת התחלואה וציין שאנו במגמת שיפור משמעותית אך אסור לנו להוריד את הרגל מהגז ומספיק יום אחד בעייתי כדי לשנות את המגמה ולהפוך אותנו לעיר אדומה. כצו כן הודה יו"ר הועדה לחברי הועדה על פועלם בהתנדבות למען תושבי העיר בנוסף לתפקידם ואיחל להם, למנהלים ועובדי העירייה ולכם תושבים יקרים, שנה טובה ומבורכת. שנה של עשייה והתפתחות עירונית בכל התחומים והרבה בריאות.